
Water speurtocht
Weizigt Dordrecht
Pompen of verzuipen
Weizigt in Dordrecht heeft een grote affiniteit met water. Zo staat er het Aquarama waarin je van alles kunt leren over water, waterbedrijven en het filteren van water. Maar hoe breng je dat goed over? Natuurlijk is er de mogelijkheid de losse educatieve objecten te bekijken, maar met de speurtocht “Pompen of Verzuipen” hebben we een nieuwe laag aangebracht in het park.
Combinatie on- en offline
Door een combinatie te maken met fysieke objecten in het veld, en een koppeling aan online-beleving valt er gedurende de seizoenen makkelijk content te wijzigen.
Ontwerp | Bouw | Resultaat

De rode draad van de speurtocht.




Eerste opzet van hoe de speurtocht in zijn werk gaat.
Ontwerp | Bouw | Resultaat


Twee opties voor de grafische stijl. Opmaak van het fotomoment bord.


Gekozen stijl verder uitgewerkt.




QR paneeltjes die linken naar de vragen en opdrachten van de speurtocht.
Ontwerp | Bouw | Resultaat


Eindresultaat van het fotomoment bord en de scorekaart.
Epiloog :)
Controleer aan het einde van de rit in hoeverre je waterkennis op peil is. Heb je goed gescoord, zakt het waterpeil. Maar heb je weinig punten dan blijft het waterpeil hoog en sta je met je team onderwater. Dat is direct zichtbaar in de eindfoto. Benieuwd hoe het er uit ziet? Ga eens langs bij Weizigt!