
PROJECT
EDUCATIE
MEUBEL
ONTWIKKELD VOOR
Dierenrijk
TE ZIEN IN
Nuenen
OMSCHRIJVING:
In dit enorme object, met een vormgeving die onze producent lekker heeft uitgedaagd, brengen we 6 verschillende goede doelen op zowel digitale als analoge wijze, interactief over op bezoekers.
"Ongeveer het enige op aarde dat schattiger is dan rode panda's zijn ... Baby rode panda's! "
De Redactie.

OVER DE OPDRACHT
PROJECTONDERDELEN
Conceptontwikkeling | Diverse (interactieve) objecten | Tekenwerk
In het object komen 6 verschillende goede doelen samen; het Jane Goodall Instituut, Red Panda Instituut, World Land Trust India, Plastic Soup Foundation, Polar Bears International en Green Balkans. Luister naar Jane Goodall, ruim het strand op en leer meer de partij die zich inzet voor 's werelds schattigste dieren; de rode panda's.
FUNFACT
Soms moeten spellen die we bedenken eerst uitgeprobeerd worden. De "blaaskrachtests" met diverse ventilatoren en afval uit de eigen prullenbak, en de opruim-knijpstokken, hebben voor dagen chaos en lol op kantoor gezorgd. 😄